Vesnický spolek

Babský maškarní rej

Ačkoli masopustní čas již v letošním roce pominul v Dražíči tomu bylo v sobotu 23. dubna 2022 zcela jinak.

Tradiční maškarní rej byl z obav dodržování protiepidemiologických opatření záměrně posunut, tak abychom si ples mohly bez obav vychutnat.

Tuto akci pravidelně organizuje Vesnický spolek ve spolupráci s obcí Dražíč.

Babský maškarní rej proběhl jako vždy v sále dražíčské hospody, poprvé od rekonstrukce sálu. Sál ve staronovém kabátu přivítal mnoho návštěvníků, kteří byli oděni do nápaditých masek. Sešlo se mnoho bytostí, postav i zvířátek z blízkého i širokého okolí Dražíče.

Nesměla chybět ani bohatá tombola, která byla během okamžiku zcela vyprodaná.

K tanci hrála legendární skupina Red Mouse, které se po nás také velmi stýskalo o čemž svědčila i živá zábava probíhající po celý večer až do brzkých ranních hodin.

 

Plný parket tančících masek v Dražíči na sáleBabský rej - tančící lidé v maskách v Dražíči na sáleBabaský rej - princezna s jeptiškouBabský rej - skupinka masek - běžkaři, námořníci, indián a kartyBabský rej - maska školačky s přítelemBabský rej - záběr na plný sál tančících masek Babský rej - maska kněžny a knížeteBabský rej - záběr na plný sál tančících masek Babský rej - skupinka v maskách - nastěnka, vojanda, Otík a slečny ve stylu charlestonBabský rej -  dvě školačkyBabský rej - masky námořnickýho kapitána a tenistkyBabský rej - záběr na plný sál tančících masek Babský rej - skupinka masek vojanda, zombie, kníže a školačkaTančící nastěnkaBabský rej - záběr na plný sál tančících masek Babský rej skupinka masek - dvě slečny ve stylu charleston s OtíkemBabský rej - skupinka masek námořnický kapitán, námořnice a tensitkaSkupna Red mouse na pódiu Losování tombolyLosování tomboly - Otík si nese výhruBabský rej - skupina masek slešny ve stylu Charlestom, Nastěnka, vojanda a OtíkLosování tombolyHlavní cena - divočákBabaský rej - tančící návštěncíci za doprovodu skupina Red Mouse