Vesnický spolek

Drakiáda v Dražíči

Třetí říjnovou sobotu Vesnický spolek Dražíč ve spolupráci s Jadernou elektrárnu Temelín Skupina ČEZ a obcí Dražíč pořádal pro děti drakiádu. Jak již bývá obvyklé,  v toto krásné slunečné odpoledne bylo bezvětří a jen několika málo zdatným vystoupal drak až do nebes. Aby děti nepřišly zkrátka, mohly si zasoutěžit a také sami něco vyrobit. Nazdobit si perníkového dráčka bylo hotovým kumštem i pro rodiče. Během odpoledne musely děti zapojit nejen ruce a nohy, ale i hlavičku.

Do interaktivních her se zapojili také dospělí a nutno konstatovat, že děti byly výrazně úspěšnější.

Také členové mysliveckého spolku si pro děti připravili poutavé stanoviště. Děti zde poznávaly lesní zvěř, naučily se rozpoznávat stopy a paroží.

Na akci nesměl chybět ani skákací hrad a střelba ze vzduchovky.

V závěru odpoledne si „holky a kluci“ poměřili své síly v přetahované. Ačkoli se holčičí družstvo snažilo, seč mohlo, nakonec mužům podlehlo. Věřte, že opravdu nerado, ale tak to v životě má být.

Drakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v DražíčiDrakiáda v Dražíči