Vesnický spolek

Soutěž o nejlepšího utopence

Pozvánka na soutěž o nejlepšího utopence 22. 8. 2020 u rybníka v Dražíči

V soubotu 22. srpna 2020 ve 13,00 hod. vypukla soutěž utopenců, již II. ročník. V letošním utkání o nejlepšího utopence bojovalo celkem 8 soutěžních vzorků. Občané Dražíče přišli podpořit soutěžící, ochutnat jejich vzorky a jiné dobroty.

Nejprve hlasovala odborná porota, který byla tvořena zástupci všech spolků v Dražíči a později porběhla degustace veřejnosti, která rozhodla o absolutním vítězi letošní soutěže.

K tanci a poslechu hráli bratři Čapkovi.

Zábava byla zaručena do večerních pozdních hodin.

Návštěvníci soutěže o nejlepšího utopence II. ročník u rybniku za hospodou Diplom 8. soutěžních vzorku utopenců Věnce z bučtů, poháry a diplomy pro vítězeOdborná porota ochutnává soutěžní vzorkyOdborná porota ochutnává  a hlasuje o víherci letošní soutěžeDegustace veřejnostiVeřejnost ochutnává jednotlivé soutěžní vzorkyVeřejnost ochutnává  jednotlivé soutěžní vzorkyVeřejnost ochutnává jednotlivé soutěžní vzorkyHlasování veřejnosti o njelepšího utopenceGulášekHlasovací kloboukLahev rumu, vína, griotky a slivovice na zapitíhudební doprovod bratří Čapků pod pergolou za hospodou v DražíčiPředávání cen - 3, místoPředávání cen - 2. místo Předávání cen - 1. místo vesnický spolekNaplnění pohár pro vítězeVíherci II. ročníku soutěže o nejlepšího utopence